AKTUALNOŚCIZakończenie kolęd na "Bankówce"    Tradycyjnie, w ostatnią niedzielę stycznia, Chór Męski im. Józefa Gromali z Zielonki, "sezon" kolędowania zkończył  występem w kościele parafialnym pw. Św. Jerzego w Zielonce Bankowej, przy ul. Paderewskiego 56/60.

Zaśpiewaliśmy na Mszy Św. 27 stycznia

o godz. 9.00. Po Mszy, wykonaliśmy krótki koncert kolęd i pastorałek.Koncert w Domu Pomocy Społecznej

    Po koncercie kolęd przed Pasterką w kościele MBCz. w Zielonce, Mszy w drugi dzień świąt, Mszy noworocznej i "na Trzech Króli", w środę 23 stycznia 2013r, tradycyjnie wystąpimy z koncertem kolęd i pastorałek w Domu Pomocy Społecznej w Zielonce. Koncert, na który zapraszamy wszystkich chętnych do wysłuchania kolęd w naszym wykonaniu, rozpocznie się o godzinie 18.00 w kaplicy. ZAPRASZAMYCo tam w chórze - od maja do listopada

    Po koncercie trzeciomajo- wym, rozpoczęliśmy przy- gotowania  do uroczystości Bożego Ciała. W ostatnią sobotę czerwca, śpiewaliśmy w Wołominie na ślubie córki naszego chórzysty. Następnie "Odpust" w parafii, a 8 września kolejny ślub, tym razem syn innego chórzysty postanowił zmienić stan cywilny. Śpiewaliśmy również podczas Mszy Św. z udziałem Nuncjusza Apostolskiego Celestino Migliore
w parafii MBCz. w Zielonce.
    26 października 2012 r, zaśpiewaliśmy koncert pieśni polskiej i patriotycz- nej w Domu Pomocy Społecznej w Zielonce.
    W dniu obchodów 94 rocznicy odzyskania niepodległości, nasz chór zapewni oprawę muzyczną uroczystej Mszy św. w intencji ojczyzny w kościele M. B. Częstochowskiej w Zielonce o godz. 18.00.
Obecnie przygotowujemy się do Bożego Narodzenia, które tradycyjnie rozpoczniemy 24 grudnia o godz. 23.35, koncertem kolęd i pastorałek.Zapraszamy na koncert trzeciomajowy


    Serdecznie zapraszamy
do wysłuchania koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru. Koncert odbędzie się w poniedziałek 3 maja 2012r, w sali widowiskowej OKiS w Zielonce o godzinie 12.00. Zaśpiewamy również w czasie Mszy Świętej o godzinie 10.00 w kościele Matki Bożej Częstochowskiej, rozpoczynającej obchody rocznicy.

szczegółowy program obchodów tutaj...Zielonka znów pomaga dzieciom

  21 i 22 kwietnia odbędzie się finał akcji Zielonka Pomaga Dzieciom.
Sobota to dzień turnieju piłki nożnej im. Tomka Godlewskiego a w  niedzielę 22 kwietnia odbędzie się koncert finałowy w Sali Widowiskowej OKiS w Zielonce. Występ naszego chóru przewidziany jest na godz. 17.20, który to rozpoczniemy w sposób zupełnie inny niż zawsze.
ZAPRASZAMY!!!
    więcej szczegółów tutaj...
Koncert pasyjny - video

    Serdecznie zapraszamy do posłuchania pieśni pasyjnych, które zaprezentowaliśmy w czasie koncertu w Bazylice Św. Krzyża.

Posłuchać i obejrzeć można w tutaj...Koncert pasyjny w Bazylice Św. Krzyża

    Serdecznie zapraszamy na Koncert Pasyjny w wykonaniu Chóru Męskiego im. J Gromali oraz Chóru LUX MEA z Tłuszcza, który odbędzie się w ramach XX Koncertów Pasyjnych. Koncert odbędzie się w niedzielę 18 marca o godz. 17.00 w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 3. Wstęp wolny.

więcej informacji tutaj...
Zakończenie kolęd na "Bankówce"    Podobnie jak w ubiegłum roku, w ostatnią niedzielę stycznia, Chór Męski im. Józefa Gromali z Zielonki, "sezon" kolędo- wania zkończy występem w kościele parafialnym pw. Św. Jerzego w Zielonce Bankowej, przy ul. Paderewskiego 56/60.


Zaśpiewamy na Mszy Św. 29 stycznia

o godz. 12.00.

ZAPRASZAMY


Koncert w Domu Pomocy Społecznej

    Po koncercie kolęd przed Pasterką w kościele MBCz. w Zielonce, Mszy w drugi dzień świąt i Mszy noworocznej, w środę
11 stycznia 2012r, tradycyjnie wystąpimy z koncertem kolęd i pastorałek w Domu Pomocy Społecznej w Zielonce. Koncert, na który zapraszamy wszystkich chętnych do wysłuchania kolęd w naszym wykonaniu, rozpocznie się o godzinie 17.30 w kaplicy. ZAPRASZAMY
XXVIII Przegląd chórów

    Wzorem lat ubiegłych, z okazji wspomnienia św. Cecylii, patronki chórzystów i muzyków kościelnych, w dniach 19 – 20 listopada  w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie odbędzie się XXVIII Przegląd Chórów Oddziału Warszawskiego Federacji Caecilianum. Występ Chóru Męskiego im. Józefa Gromali przewidziany jest na sobotę o godz. 15,10.
więcej o przeglądzie tutaj...
11 listopada 2011

    W dniu obchodów 93 rocznicy odzyskania niepodległości, nasz chór zapewni oprawę muzyczną uroczystej Mszy św. w intencji ojczyzny w kościele M. B. Częstochowskiej w Zielonce o godz. 18.00. Jednym z utworów będzie "ROTA"
M. Konopnickiej, którą w opracowaniu Macieja Cegielskiego, wykonamy poraz pierwszy.

więcej informacji tutaj...Czy nasz chór ma talent?

    Po udanym występie w " X Factor", osoby związane z produkcją programu "MAM TALENT", zachęcały nas do wzięcia udziału w castingu tegoż programu. Mieliśmy bardzo mało czasu, by się przygotować, bowiem ćwiczyliśmy przed świętem Bożego Ciała. Mimo to, nasz dyrygent, pan Maciej przygotował całkiem nowy utwór ...        
 więcej informacji tutaj...Chór im. J. Gromali w X Factor

    W niedzielę 29 maja wystąpiliśmy w programie telewizji tvn "X Factor".      Mimo, iż byliśmy tylko chórem w piosence "Moon River", którą wykonała półfinalistka programu, pani Małgorzata Stankiewicz, nasz występ spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami, zarówno osób pracujących przy produkcji programu, jak i samych jurorów.
zobacz zdjęcia..

dyplom
KIM JESTEŚMY

Chór Męski 

im. Józefa Gromali w Zielonce

pełni funkcję chóru parafialno-miejskiego.

Śpiewamy głównie w czasie uroczystości kościelnych i miejskich a także na ślubach, pogrzebach i innych uroczystościach okolicznościowych.

WSPOŁPRACUJEMY Z:

hasło chóru