AKTUALNOŚCI   VI Festiwal Muzyki Chóralnej "Mater Misericordiae"

    28 maja 2011r, w Ząbkach w kościele Miłosierdzia Bożego przy ul. 11-go Listopada 4, odbędzie się konkurs w ramach VI FESTIWALU MUZYKI CHÓRALNEJ MATER MISERICORDIAE. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godzinie 11.00. O terminie występu naszego chóru poinformujemy po otrzymaniu szczegółowego harmonogramu od organizatorów.
więcej informacji tutaj...

Zapraszamy na koncert trzeciomajowy

    Serdecznie zapraszamy
do wysłuchania koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru. Koncert odbędzie się w poniedziałek 3 maja 2010r, w sali widowiskowej OKiS w Zielonce o godzinie 12.00. Zaśpiewamy również w czasie Mszy Świętej o godzinie 10.00 w kościele Matki Bożej Częstochowskiej, rozpoczynającej obchody rocznicy.


Adoramus te Christe - koncerty pasyjne

     Serdecznie zapraszamy na koncert Chóru Męskiego im. Józefa Gromali, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pa- syjnych "Adoramus te Christe" w Kościele Św. Ap. Piotra i Pawła w parafii Św. Barbary w Warszawie, ul. Nowogrodzka 51 (wejście od ul. Emilii Plater). Występ naszego chóru odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia, o godz. 17.00.

ZAPRASZAMY -  WSTĘP WOLNY.
Zielonka znów pomaga dzieciom

  12 i 13 marca odbędzie się finał akcji Zielonka Pomaga Dzieciom.
Sobota to dzień turnieju piłki nożnej im. Tomka Godlewskiego a w  niedzielę 13 marca odbędzie się koncert finałowy w Sali Wido- wiskowej OKiS w Zielonce.             Występ naszego chóru przewi- dziany jest na godz. 16.00, zaraz po Chórze Seniora. Zaśpiewamy utwory znane i lubiane, między innymi takie jak "Ogniska już dogasa blask", czy Kurdesz.
    więcej szczegółów tutaj...
  1% dla chóru

    Chór Męski im. Józefa Gromali,
od listopada 2009 r, jest członkiem
Federacji Caecilianum, będącą or-
ganizacją pożytku publicznego. Dzięki temu, za jej pośrednictwem
można przekazać 1% swojego po-
datku na nasz chór. Każdy ma wybór, czy ta pozornie niewielka część naszych podatków ma pozostać w Urzędzie Skarbowym, czy trafić do bardziej potrzebujących.  
 
Kolędowanie Chóru

    Zakończył się okres śpiewania kolęd, który jak co roku przebiegł bardzo intensywnie. Po dwóch miesiącach przygotowań, nasze kolędowanie rozpoczęliśmy tradycyjnie w kościele MBCzęstochowskiej w Zielonce koncertem poprzedzającym Pasterkę. Na zakończenie owego koncertu wykonaliśmy poraz pierwszy pastorałkę "Ej nom, ej".


Po koncercie - do Poronina

     Tradycją się stało, że co roku jeździmy w góry. Tym razem wybieramy się do Poronina, gdzie w niedzielę zaśpiewamy na mszy świętej. Wyjazd w czwartek 11 listopada, po zakończeniu koncertu.
Koncert niepodległościowy

     Zapraszamy na koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu naszego chóru, będący częścią obchodów Święta Niepodległości, który wykonamy  w dniu 11 listopada ok. godz. 14.40 w sali widowiskowej OKiS w Zielonce, ul. Łukasińskiego 1/3.
KIM JESTEŚMY

Chór Męski 

im. Józefa Gromali w Zielonce

pełni funkcję chóru parafialno-miejskiego.

Śpiewamy głównie w czasie uroczystości kościelnych i miejskich a także na ślubach, pogrzebach i innych uroczystościach okolicznościowych.

WSPOŁPRACUJEMY Z:

hasło chóru