AKTUALNOŚCI  XXVII Przegląd chórów Caecilianum 2010

    W dniach 20 - 21 listopada, w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie odbędzie się XXVII Przegląd Chórów Oddziału Warszawskiego Federacji Caecilianum. Występ naszego chóru planujemy na niedzielę, jednak o szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.Zapraszamy na koncert trzeciomajowy

     Serdecznie zapraszamy
do wysłuchania koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru. Koncert odbędzie się w poniedziałek 3 maja 2010r, w sali widowiskowej OKiS w Zielonce o godzinie 12.15. Zaśpiewamy również w czasie Mszy Świętej o godzinie 10.00 w kościele Matki Bożej Częstochowskiej, rozpoczynającej obchody rocznicy.


15 rocznica śmierci Józefa Gromali

   W niedzielę 11 kwietnia 2010 r
minęło 15 lat, od nagłej śmierci naszego patrona Józefa Gromali. Jego życzliwość, cha
ryzma i profesjonalizm w codziennej pracy, na zawsze zostanie w naszej pamięci.


Lubisz śpiewać? Śpiewaj z nami

    Niezależnie od tego, czy masz dużo wolnego czasu i nie wiesz jak go spożytkować, czy też jesteś stale zajęty i potrzebujesz odrobiny spokoju, pewnej "odskoczni", jeśli lubisz śpiewać - przyjdź do nas. Nie ma znaczenia czy masz lat osiemnaście, czy sześćdziesiąt, bo w chórze wszyscy jesteśmy równi. Nie znasz nut? Nic nie szkodzi. Po to są próby, żeby nauczyć śpiewać każdego.
    Nagrodą za nasze śpiewanie, poza niewątpliwą satysfakcją, jest coroczny wyjazd chóru na 3-4 dni w góry. Zabieramy wtedy instrumenty (akordeony, gitary, mandolinę, organki, tamburyno) i ze śpiewem na ustach, jedziemy na południe.            KIM JESTEŚMY

Chór Męski 

im. Józefa Gromali w Zielonce

pełni funkcję chóru parafialno-miejskiego.

Śpiewamy głównie w czasie uroczystości kościelnych i miejskich a także na ślubach, pogrzebach i innych uroczystościach okolicznościowych.

WSPOŁPRACUJEMY Z:

hasło chóru