AKTUALNOŚCI Trzy Chóry, na Trzech Króli
 

  6 stycznia, Chór Męski im. Józefa Gromali wystąpi podczas corocznego koncertu "Trzy Chóry, na Trzech Króli", który odbędzie się w Kobyłce w kościele pw. Świętej Trójcy. Koncert rozpocznie się po wieczornej Mszy
Świętej (ok. 19.oo).  W niedzielę 22 listopada, braliśmy udział w XXVI Przeglądzie Chórów Oddziału Warszawskiego Federacji Caecilianum, który miał miejsce w dniach 21 – 22 listopada br. w Bazylice Archikatedralnej pw.Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela w Warszawie.  Wszystkim chórom biorącym udział w przeglądzie należą się szczere gratulacje.

 
Od 12 do 15 listopada, wypoczywaliśmy w Kościelisku k. Zakopanego. Po przyjeździe, musieliśmy odśnieżyć dojazd dla autokaru i wbrew wcześniejszym prognozom, mieliśmy piękną, słoneczną pogodę. Dzięki pół metrowej warstwie śniegu, mogliśmy cieszyś się prawdziwą zimą. 
     4 listopada 2009 r, zostaliśmy członkiem Federacji Caecilianum.
Bycie w gronie chórów należących do Caecilianum, jest dla nas zaszczytem i mobilizacją do dalszej pracy, by swoim poziomem artystycznym dorównywać pozostałym.


    27 września 2009 roku, nasz chór
pod batutą Macieja Cegielskiego zajął I miejsce we Wrześniowych 
Spotkaniach z Pieśnią Chóralną
im. Bohaterów Walk nad Bzurą
"Pamięć-Wdzięczność-Nadzieja"w Sochaczewie.
Gratulacje należą się wszystkim,
bo pracy było bardzo dużo.
Szczególnie jednak dziękujemy naszemu dyrygentowi.
KIM JESTEŚMY

Chór Męski 

im. Józefa Gromali w Zielonce

pełni funkcję chóru parafialno-miejskiego.

Śpiewamy głównie w czasie uroczystości kościelnych i miejskich a także na ślubach, pogrzebach i innych uroczystościach okolicznościowych.

WSPOŁPRACUJEMY Z:

hasło chóru